Nekla - turystyka.nekla.eu

biblioteka-1.jpg c7de81e4d68b9300b3f90186fea4a397
II edycja akcji "Mała książka - wielki człowiek"
2019-10-03 Magdalena Bielak
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
artykuł archiwalny

Po sukcesie I edycji akcji "Mała książka - wielki człowiek" Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Nekla zakwalifikowała się do II edycji skierowanej tym razem do przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. Zapraszamy dzieci urodzone w latach 2013 - 2016 roku do udziału w tym przedsięwzięciu. Każdy Mały Czytelnik, który zostanie zapisany do naszej biblioteki lub już jest użytkownikiem otrzyma Wyprawkę Czytelniczą, a w nim książkę „Pierwsze czytanki dla…” w prezencie oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. W pakiecie startowym Rodzice znajdą też broszurę „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”.

Przy każdej wizycie w bibliotece i wypożyczeniu chociaż jednej książki przedszkolak otrzymuje 1 naklejkę. Po uzbieraniu 10 naklejek dziecko otrzyma imienny dyplom. To potwierdzenie nie tylko jego aktywności czytelniczej, ale także przygód z książką.

Dzieci, które uczestniczyły w projekcie w roku ubiegłym i zebrały komplet naklejek (i są w wieku do 6 lat) mogą brać ponowny udział i otrzymać kolejną, nową wyprawkę i legitymację.

Zapraszamy!

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię