W poniedziałek dnia 01.06 świętowaliśmy Dzień Dziecka!
Z tej wyjątkowej okazji odbyły się warsztaty, podczas których uczestnicy mieli okazję wykazać się wyobraźnią i zdolnościami manualnymi.
W trakcie zajęć dzieci własnoręcznie wykonały drewniane magnesy w kształcie domków.
Inspiracją do zajęć była książka „Gdzie jest Pulpo?” B. Gawryluk. Uwagę dzieci przyciągnęła barwna okładka z uroczym domkiem, która stała się punktem wyjścia do stworzenia własnych prac .
Dzień Dziecka!

















